OLDA-AUTODOPRAVA

vnitrostátní a zahraniční autodoprava

s OLDOU všechny zásilky včas a v pořádku dojdou

volejte: 728 800 100


O nás

Stručně o naší firmě

Naše rodinná firma vznikla roku 1993, kdy na jejím základu stáli pouze 2 lidé. Byla to malá firma s jedním dodávkovým vozem. Od počátku naší existence dbáme na zkvalitňování a rozšiřování našich poskytovaných služeb. Veškerý náš zisk zpět reinvestujeme do technického vybavení naší firmy. Díky tomu se naše firma během několika let rozrostla a nadále se rozrůstá.

Naše specilaizace

Specializací naší firmy je přepravování jakýchkoli zásilek po Praze, České republice a Evropě a to okamžitou přepravou zboží systémem „ze stolu na stůl“ nebo způsobem každodenního svozu nebo rozvozu zásilek s možností cenové úpravy. Také přepravujeme nadrozměrné a atypické zboží, u kterého je však nutné předem objednat dopravu. Vaše zásilky přepravujeme osobními a dodávkovými automobily s pomocí vleků.

Jsme tedy schopni přepravit vše od dopisu až po náklad o hmotnosti do 3 tun vlastními vozy a do 20 tun nasmlouvanými partnery.

Při přepravě zboží mimo republiku je nutnost odesílatele zajistit podklady ke zboží k bezproblémovému vyřízení celních záležitostí.

Náš vozový park

Přepravu zboží provádíme vlastními vozy:

  • VW LT 35 a Mercedes – Benz Sprinter = 13cbm = 1,4 tuny – 1,6 tuny – 5 Ewp./4 Amp.
  • Vlek velký = 13cbm = 900 kg – 6 Ewp/4 Amp.
  • Vlek malý = 3cbm = 600 kg

Naše cíle

Cílem naší firmy je maximální spokojenost s doručováním zásilek jejich rychlostí a kvalitou služeb, které naše firma poskytuje. Jakémukoliv zákazníkovi nabízíme individuální řešení doručení urgentních a kusových zásilek tak, aby bylo dosaženo co nejkratšího času doručení a efektivity. V praxi to znamená například možnost využití firemního kurýra, který je trvale nebo dočasně nasazen výhradně jen pro potřeby zákazníka.


OLDA-AUTODOPRAVA, vnitrostátní a zahraniční autodoprava, tel.: 728 800 100, e-mail: info@olda-autodoprava.cz, web: www.olda-autodoprava.cz